KONST / Litografier / Färglitografi 14976332
nr 1497 6332
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 134/310. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:21:25
100 kr
150 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström